Sponsorzy kolumna 1


 kolumna 2
BERLIN-CHEMIE MENARINI


Od ponad stu lat BERLIN-CHEMIE kojarzy się nieodmiennie z nowatorskimi badaniami i produkcją zarówno nowo opracowanych, jak i sprawdzonych przez lata produktów farmaceutycznych. Naszym celem jest wprowadzanie nowych leków poprawiających jakość życia pacjentów.
 
Należąca do czołowej włoskiej grupy farmaceutycznej MENARINI o globalnym zasięgu firma BERLIN-CHEMIE odpowiada za rynki farmaceutyczne w Niemczech, Europie Wschodniej i krajach WNP.

Link do strony internetowej: www.berlin-chemie.pl


 

kolumna 1


kolumna 2
Sanofi Aventis Sp. z o.o.

Adres: Bonifraterska 17


Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną, specjalizującą się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży leków innowacyjnych i generycznych, szczepionek, leków bez recepty (OTC), produktów w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody (Consumer Healthcare). Centrala firmy znajduje się w Paryżu. Dyrektorem Generalnym Sanofi na świecie jest Paul Hudson. Firma jest notowana na giełdach w Paryżu (EURONEXT: SAN) oraz w Nowym Jorku (NYSE: SNY). Sanofi posiada 112 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w 41 krajach oraz ponad 20 ośrodków badawczo-rozwojowych na całym świecie.

W chwili obecnej firma zatrudnia ponad 110 000 osób, z czego ponad 16 000 osób pracuje w obszarze badań i rozwoju, a więc jest bezpośrednio zaangażowanych w odkrywanie nowych rozwiązań leczniczych. Zarówno na poziomie globalnym, jak i na poszczególnych rynkach lokalnych, w skład Sanofi wchodzi 5 następujących Business Unitów: Primary Care, Consumer Healthcare, Sanofi Genzyme, Sanofi Pasteur i Chiny oraz Rynki Wschodzące.

Link do strony internetowej: www.sanofi.pl


 

kolumna 1


kolumna 2
BAYER


Bayer Pharmaceuticals to światowy lider w dziedzinie badań, rozwoju i produkcji innowacyjnych,
specjalistycznych produktów leczniczych przepisywanych na receptę.
By sprostać światowym wyzwaniom, wykorzystując naukę, Bayer dostarcza innowacyjne rozwiązania ukierunkowane na pojawiające się potrzeby klientów i rynków.
Innowacyjność jest kluczem do utrzymania i uzyskania wiodącej pozycji w każdej dziedzinie.
Jest ona także fundamentem dla poprawy jakości życia wielu milionów ludzi na całym świecie.
Pomagamy pacjentom na całym świecie zapobiegając chorobom, łagodząc ich objawy i lecząc.

Link do strony internetowej: www.zdrowie.bayer.com.pl


 

kolumna 1


kolumna 2
IPSEN Innovation for patient care


Ipsen Poland Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma branży farmaceutycznej. Tworzymy młody zespół, który z pasją dąży do poprawy jakości życia pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.
Naszą misją jest ciągłe poszukiwanie i rozwój innowacyjnych terapii w leczeniu ciężkich chorób, a także dawanie nadziei pacjentom, ich rodzinom oraz lekarzom.
W pracy kierujemy się naszym motto: „Innovation for patient care”

Link do strony internetowej: www.ipsen.com/poland


 

kolumna 1

kolumna 2
Siemens Healthcare Sp. z o.o.

Adres: Żupnicza 11


Siemens Healthineers  – jeden z wiodących dostawców technologii medycznych. Z innowacyjnych technologii i usług w obszarach diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej, terapii oraz digitalizacji ochrony zdrowia korzysta każdego dnia około pięć milionów pacjentów na całym świecie. Celem Siemens Healthineers jest wspieranie świadczeniodawców w rozwoju medycyny precyzyjnej, transformacji usług zdrowotnych, poprawie doświadczeń pacjenta oraz cyfryzacji opieki zdrowotnej. Angażuje się w rewolucjonizowanie ochrony zdrowia i kształtowanie jej przyszłości. Więcej informacji dostępnych na stronie: www.siemens-healthineers.com/pl 


 

kolumna 1


kolumna 2
Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM

Adres: Andrzeja Sołtana 7


Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM jest producentem i dystrybutorem preparatów izotopowych wykorzystywanych w medycynie, nauce, przemyśle i ochronie środowiska. Prowadzi badania oraz prace rozwojowe w dziedzinach radiofarmacji, a także takich dyscyplin naukowych jak radiochemia, biochemia, immunologia.

Dla potrzeb medycyny POLATOM oferuje m.in.: radiofarmaceutyki do terapii: chorób tarczycy i układu kostnego; zestawy do znakowania technetem służące do diagnostyki: nerek, wątroby, dróg żółciowych, śledziony, mózgu, serca, płuc, kości, stanów zapalnych a także badań onkologicznych, prekursory do znakowania.

POLATOM posiada Certyfikat potwierdzający spełnianie wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP)

 kolumna 1


 kolumna 2
teva


Więcej informacji dostępnych jest tutaj.